FILIŻANKA, Rosja, Wierbiłki, Kuzniecow, pocz. XX w.

708.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenie, wys. 7 cm, śr. spodka 14 cm

Sygnowana niebieskim drukiem naszkliwnym: dwugłowy orzeł /Тва М.С.Кузнецова

Stan; włosowe pęknięcie filiżanki