1,062.00 zł
DWA ALBUMY
Album Karykatur Pracowników Zarządu Miejskiego M. St. Warszawy, 1938
Litografia artystyczna W. Głowczewski, Warszawa
18,5 x 25 cm, s. [134]
Album Karykatur Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Centrali Zaopatrywania I.U.S, Warszawa, 1939
18,5 x 26 cm s. [66]