Jerzy SZWAJCER (JOTES)

1,062.00

DWA ALBUMY

Album Karykatur Pracowników Zarządu Miejskiego M. St. Warszawy, 1938

Litografia artystyczna W. Głowczewski, Warszawa

18,5 x 25 cm, s. [134]

Album Karykatur Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Centrali Zaopatrywania I.U.S, Warszawa, 1939

18,5 x 26 cm s. [66]