008. PEJZAŻ GÓRSKI Z DWOMA ŚWIERKAMI NA ZBOCZU, 1 poł. XX w.

800.00

Akwarela, papier; 26 x 16 cm

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 208, 11.12.2021