329. TALERZ MALOWANY W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

940.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 27 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z 4 szlifami, wyciskiem: 962; OG

Cena wywoławcza 940

Estymacja 1200 – 1300

Aukcja207, 13.11.2021