KUFEL DO PIWA Z PARĄ POŚRÓD KWIATÓW, Niemcy, Mettlach, Villeroy & Boch, pocz. XX w.

1,180.00

Kamionka, farby ceramiczne, cyna (okucie), wys. cłk. 32,5 cm

Sygnatura ryta: zamek / Metlach / V / Gegen Nachbildung geschütz / 1734 / II

Malatura sygnowana CWarth

Stan: odprysk na dolnej krawędzi