084. Irena HASSENBERG (RENO)

1,000.00

LES GRANDS BOULEVARDS

Litografia barwna, papier; 39 x 49 cm (w świetle p-p)

Sygnowana ołówkiem p.d.: Reno; l.d.: 1bis/100

Z teki: Paris par Reno

Oprawiony

Cena wywoławcza 900

Estymacja 1100 – 1200

Aukcja 207, 13.11.2021