413. ŚWIECZNIK DEKOROWANY W WINOGRONA, Polska, Warszawa, XIX/XX w.

200.00

Plater na mosiądzu, wys. 25 cm

Puncowanie: GP

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 300

Aukcja 206, 9.10.2021