406. 12 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

1,200.00

Plater na nowym srebrze, stal nierdzewna, plater na mosiądzu (podstawka)

dł. nożyków 16,5 cm, wys. podstawki 23 cm

Puncowanie na nożykach: Br.Henneberg BM 40; na ostrzach; Br.Henneberg nierdzewne; na podstawce: B.Hennebetg Warszawa; 146

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1500 – 1700

Aukcja 206, 9.10.2021