708.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 13,5 x 26 x 16,5 cm
Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: herb / von Schierholz
Stan: lewe putto klejone, prawe bez kciuka, ubytki płatków