PATERKA PODTRZYMYWANA PRZEZ DWA PUTTA, Turyngia, Plaue, Schierholz, po 1930

708.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 13,5 x 26 x 16,5 cm

Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: herb / von Schierholz

Stan: lewe putto klejone, prawe bez kciuka, ubytki płatków