322. PARA WIDELCÓW DO WĘDLIN, Niemcy, pocz. XX w.

200.00

Trzonki srebrne, próba 800; zębiska stalowe, niklowane, dł. 19,5 cm

Puncowanie: półksiężyc, 800, korona / J.B.N

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 300

Aukcja 206, 9.10.2021