ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Les Brenets, Perret et Fils, k. XIX w.

354.00

Śr. 52 mm

Sygnowany na kopercie: słońce / Perret & Fils / 14503

Stan: tarcza naprawiana