ZEGAREK CERTINA, Szwajcaria, ok. 1970

590.00

Męski, na rękę, złocony; 31 x 31 mm

z datownikem (dni tygodnia i miesiąca)

Sygnowany na tarczy: Certina / Automatic / 25 jewels; na kopercie: Certina / 636 1097 26 / incabloc waterproof 3atm antimagnetic steel back