016. Wladimir MAGIDEY

1,200.00

MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ

Olej, deska; 18 x 14 cm

Sygnowany l.g.: Mogidey / nchen

Wladimir MAGIDEY 1881 Wilno- ?

Malarz pochodzenia litewskiego działający w Monachium. Specjalizował się w studiach portretowych.

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1400 – 2500

Aukcja 206, 9.10.2021