1,200.00 zł
MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ
Olej, deska; 18 x 14 cm
Sygnowany l.g.: Mogidey / München
Wladimir MAGIDEY 1881 Wilno- ?
Malarz pochodzenia litewskiego działający w Monachium. Specjalizował się w studiach portretowych.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1400 – 2500
Aukcja 206, 9.10.2021