KUFEL, 1719

2,160.00

Fajans, farby podszkliwne, oprawa cynowa, wys. całk. 20,5 cm

Puncowanie: S/W; dwukrotnie trzy kwiaty nad datą 1719

na pokrywce wyryte: A.M.K / 1747

Stan: pęknięty