2,160.00 zł
Fajans, farby podszkliwne, oprawa cynowa, wys. całk. 20,5 cm
Puncowanie: S/W; dwukrotnie trzy kwiaty nad datą 1719
na pokrywce wyryte: A.M.K / 1747
Stan: pęknięty