339. SOFIA, KSIĘŻNA PALATYNATU, XIX/XX w.

400.00

wg Petera Lely

Miniatura, gwasz, kość; 83 x 62 mm (owal)

Sygnowana: n. P. Lely

Ramka: brąz

Cena wywoławcza 400

Estymacja 700 – 800

Aukcja 205, 4.09.2021