236.00 zł
zeszyty 1-35, s. 70, liczne il.
Opr. płpł.
Stan oprawa odklejona z przetarciami, ślady zalania
Stempel własnościowy: Dr L. Markowski
Krakowski tygodnik literacko-artystyczny. Szatę graficzną zapewniali artyści z grupy „Ekspresjonistów Polskich (później nazywających siebie „Formistami Polskimi) – byli to głównie Zbigniew Pronaszko, Leon Chwistek, Jan Hrynkowski, Tymon Niesiołowski i Jacek Mierzejewski