141. James DANIEL

1,200.00

CAR PAWEŁ I UWALNIA TADEUSZA KOŚCIUSZKĘ, XIX w.

Miniatura, olej, karton; 85, x 6,5 cm

Ramka: mosiądz, iworyna, masa perłowa; 14 x 12.2 cm

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 2000 – 3000

Aukcja 205, 4.09.2021