1,200.00 zł
CAR PAWEŁ I UWALNIA TADEUSZA KOŚCIUSZKĘ, XIX w.
Miniatura, olej, karton; 85, x 6,5 cm
Ramka: mosiądz, iworyna, masa perłowa; 14 x 12.2 cm
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 2000 – 3000
Aukcja 205, 4.09.2021