2,400.00 zł
PULP FICTION
Druk barwny, papier; 32 x 48,5 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem p.d.: Banksy; sucha pieczęć P.O.W. PRINTMAKING z numeracją ołówkiem: 57/150; sucha pieczęć GRAFIART UK
Oprawiony
Cena wywoławcza 1400
Estymacja 1700 – 2000
Aukcja 205, 4.09.2021