082. BANKSY

2,400.00

PULP FICTION

Druk barwny, papier; 32 x 48,5 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem p.d.: Banksy; sucha pieczęć P.O.W. PRINTMAKING z numeracją ołówkiem: 57/150; sucha pieczęć GRAFIART UK

Oprawiony

Cena wywoławcza 1400

Estymacja 1700 – 2000

Aukcja 205, 4.09.2021