076. SYGNET, Polska, Warszawa, Orno, ok. 1970

400.00

Srebro, jaspis, waga całk. 10,25 g, rozmiar 21 mm

Puncowanie: Or/no; W, głowa w chuście, 3

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600