068. MODLITWA CHRYSTUSA W OGRÓJCU, XIX w.

1,700.00

Olej, płótno naklejone na deskę; 32 x 44 cm

Na odwrocie napis: J. jacob De Wet / 1610 -1677.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 205, 4.09.2021