G. CALZOLARI

1,770.00

KAZANIE ŚW. FRANCISZKA DO PTAKÓW- WIZJA MALARZA, poł. XX w.

Olej, sklejka; 26 x 33 cm

Sygnowany l.d.: G. Calzolari