6,500.00 zł
Obudowa kompozycja metali na podstawie marmurowej. wys. całk. 67 cm
Figura sygnowana: M.Debut / France; Fabrication Francaise Paris Made in France
Mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin, sygnowany: Medaille d’Or Vincenti / Made in France
Tarcza emaliowana farby naszkliwne: napis: Augustynowicz Co
Stan brak wahadła, skrzydło naprawiane z ubytkiem
Autorem rzeźby jest Marcel Debut (1865 – 1933)
Rzadkość kolekcjonerska
Cena wywoławcza 6500
Estymacja 3000 – 5000