Francesco BARTOLOZZI

590.00

GUALTER I GRYZELDA, 1785

wg Angeliki Kauffmann

Akwaforta, papier; 42 x 29,5 cm (w świetle p-p)

Sygnowany z płyty: Painted by Angelica Kaufmann Engraved by F. Bartolozzi

Wyd. William Dickinson, London

Francesco BARTOLOZZI

1727 Florencja – 1815 Lizbona