300.00 zł
Srebro, szylkret, wewnątrz złocona, waga 55,9 g5,5 x 5,5 cm
Puncowanie: głowa w chuście / W / 2
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500
Aukcja 203, 19.06.2021
Archiwum