BITWA POD RACŁAWICAMI DNIA 4 KWIETNIA 1794

118.00

Malowali: W. Kossak i Jan Styka

Jakubowski i Zadurowicz, Lwów, 1894

15 x 22 cm, opr. płpł. s. 16, tbl.VIII

Stan: przetarcia krawędzi oprawy, luźny grzbiet, przebarwienia papieru