118.00 zł
Malowali: W. Kossak i Jan Styka
Jakubowski i Zadurowicz, Lwów, 1894
15 x 22 cm, opr. płpł. s. 16, tbl.VIII
Stan: przetarcia krawędzi oprawy, luźny grzbiet, przebarwienia papieru