191. BRANSOLETA Z MICKIEWICZEM, Kaukaz, pocz XX w.

2,000.00

Srebro, niello, za szkłem portret Mickiewicza, waga całk. 35,3 g

Wyryty napis: Кавказъ

Stan: uszkodzony zawias

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 3000 – 3200