SYGNET Z HERBEM, Francja, XVIII / XIX w.

9,000.00

Złoto, intaglio w chalcedonie

waga całk. 11,54 g; 28 x 23 mm; rozmiar 20 mm

Punca nieczytelna

W pierwszym polu strzała zwrócona w prawo ponad ręką prawą; pole drugie dzielone w cztery: okręt i trzy rozety.