20,400.00 zł
OŚWIADCZYNY W PODKRAKOWSKIEJ WSI, ok. 1880
Olej, płótno; 48 x 67 cm
Sygnowany l.d.: Z. Masłowski
Na odwrocie nalepka: Salon malarzy polskich, Henryk First, Kraków Floryanska 37
Autorem tego obrazu może być Stanisław Stefan Zygmunt Masłowski (1853 – 1926)