Z. MASŁOWSKI

20,400.00

OŚWIADCZYNY W PODKRAKOWSKIEJ WSI, ok. 1880

Olej, płótno; 48 x 67 cm

Sygnowany l.d.: Z. Masłowski

Na odwrocie nalepka: Salon malarzy polskich, Henryk First, Kraków Floryanska 37

Autorem tego obrazu może być Stanisław Stefan Zygmunt Masłowski (1853 – 1926)