273. BRANSOLETA, poł. XX w.

10,000.00

Żółte złoto, pr. 750, waga 52,26 g, szer,25 mm

Puncowanie: 750 / D.CH / B.L

Certyfikat z estymacją 3800 – 4200 euro.

Cena wywoławcza 10000

Estymacja 12000 – 14000

Aukcja 201, 10.04.2021