028. ŚWIĘTA RODZINA ZE ŚW. ANNĄ I ANIOŁEM, 1813

7,000.00

Olej, płótno dublowane, 66,5 x 50 cm

Napis l.g.: finite 4 Novembre / 1813 / á 4 heure

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7500 – 8000

Aukcja 209, 29.01.2022