ODZNAKA WZOROWEGO SPADOCHRONIARZA, ZSRR

59.00

Парашютист Отличник

Brąz złocony, emalia; 63 x 23 cmm

kontra, słupek, nakrętka sygnowana: З. Д. Победа Москва