Jerzy PAWŁOWSKI

1,234.98

NA RYNKU W POŁUDNIOWYM MIASTECZKU

Olej, tektura; 24 x 34 cm

Sygnowany l.d.: JP.

Jerzy PAWŁOWSKI

1909 – 1991

Popularny malarz wedut warszawskich.