1,234.98 zł
NA RYNKU W POŁUDNIOWYM MIASTECZKU
Olej, tektura; 24 x 34 cm
Sygnowany l.d.: JP.
Jerzy PAWŁOWSKI
1909 – 1991
Popularny malarz wedut warszawskich.