Ludwig FRIESEN

3,304.00

PEJZAŻ Z ZAMKIEM I WÓZKIEM NA DRODZE, poł. XIX w.

Olej, płótno; 55,5 x 75,5 cm

Sygnowany l.d.:.L. Friesen

Pejzażysta monachijski specjalizujący się w malowniczych pejzażach.