1,570.33 zł
PEJZAŻ TOSKAŃSKI, 2004
Olej, pilśnia; 21,5 x 44,5 cm
Sygnowany l.d.: Marczukiewicz 2004
Adam MARCZUKIEWICZ
ur. 1958 Olkusz
Ukończył ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki. Malarstwo studiował w pracowni prof. Jana Świderskiego i prof. Zbysława Maciejewskiego. Dyplom w pracowni prof. Włodzimierza Kunza obronił w 1986 roku. W latach 1988-1990 był asystentem na Wydziale Grafiki.