Adam MARCZUKIEWICZ

1,570.33

PEJZAŻ TOSKAŃSKI, 2004

Olej, pilśnia; 21,5 x 44,5 cm

Sygnowany l.d.: Marczukiewicz 2004

Adam MARCZUKIEWICZ

ur. 1958 Olkusz

Ukończył ASP w Krakowie na Wydziale Grafiki. Malarstwo studiował w pracowni prof. Jana Świderskiego i prof. Zbysława Maciejewskiego. Dyplom w pracowni prof. Włodzimierza Kunza obronił w 1986 roku. W latach 1988-1990 był asystentem na Wydziale Grafiki.