NÓŻ DO RYB Z HERBEM JASTRZĘBIEC, Niemcy, Berlin, Bracia Friedlaender, k. XIX w.

600.00

Srebro, próba 800, waga 71 g, dł. 21,7 cm

puncowanie: półksiężyc, korona, 800; Gebr. Friedlaender