046. Małgorzata LESZCZEWSKA-WŁODARSKA

500.00

PROCESJA wg Xięgi Bałwochwalczej Brunona Schulza, 1991

Akwaforta, papier; 19,5 x 24,5 cm (odcisk płyty)

Sygnowana ołówkiem pod ryciną: Procesja wg cliché-verre B. Schulza 226/300 akwaforta M.L.Włodarska 1991

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 – 800

Aukcja 197, 14.11.2020

Małgorzata LESZCZEWSKA-WŁODARSKA

ur. 1953

Graficzka z Katowic, pasjonuje się odtwarzaniem zaginionych dzieł i stosowaniem nietypowych technik graficznych.