041. ŻÓŁTE ASTRY W NIEBIESKIM WAZONIE, 1949

200.00

Kredka, karton; 30 x 22,5 cm

Sygnowany p.d.: W.M. / 1949

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 300

Aukcja 197, 14.11.2020