008. Józefa Maria JÓZEFOWICZ

2,000.00

LIRNIK

Olej, sklejka; 46 x 30,5 cm

Sygnowany l.d.: J. Józefowicz

Ekspertyza Anny Tyczyńskiej z 1994 r.

Józefa Maria JÓZEFOWICZ

1900 -?

Malarka. Studiowała w warszawskiej i krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych. Inspirowała się sztuką Teodora Axentowicza.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2400 – 2500