2,000.00 zł
LIRNIK
Olej, sklejka; 46 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: J. Józefowicz
Ekspertyza Anny Tyczyńskiej z 1994 r.
Józefa Maria JÓZEFOWICZ
1900 -?
Malarka. Studiowała w warszawskiej i krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych. Inspirowała się sztuką Teodora Axentowicza.
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2400 – 2500