012. Franz MACKE

800.00

W ALPACH, 1864

Olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 46,5 cm

Sygnowany p.d.: Franz Macke 1864

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1200 – 1500

Aukcja 196, 10.10.2020