ZŁOTA BRAMA I DWÓR BRACTWA ŚW. JERZEGO W GDAŃSKU, po 1957

1,853.17

Kredka, akwarela, papier; 29,5 x 42 cm

Sygnowany p.d.: J. H(…) / Gdańsk