135. Elżbieta KISIEL-GŁADKOWSKA

700.00

PATRZĄCA W GÓRĘ, 2013

Tusz, lawowanie, akwarela, papier; 32 x 28 cm (w świetle p-p)

Sygnowany p.d.: Gładkowska 2013

Elżbieta KISIEL-GŁADKOWSKA

ur. 1946

Absolwentka (1972) Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie ASP) Pięknych), Wydział Projektowania Ubioru i malarstwa w pracowni profesora Z. Głowackiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem odzieży, kostiumów teatralnych, scenografią.

Cena wywoławcza 200

Estymacja 300 – 400

 Aukcja 196, 10.10.2020