TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM AH, Niemcy, Berlin, Wilhelm Müller, pocz. XX w.

472.00

Srebro, próba 800, waga 23,5 g, wys. 7,7 cm, pole 2 x 2 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, XX v.b.

Stan: wgniecenie, skrzywienie