SZTUĆCE WZÓR BORÓWKA, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.

3,304.00

Plater na nowym srebrze, stal nierdzewna (ostrza noży)

w składzie: 9 łyżek (21,5 cm), 14 widelców (18 cm), 4 widelce (17,5 cm), 8 noży (21,5 cm), 8 łyżeczek (14,5 cm), 1 łyżka (18,5 cm), 1 nóż do masła (19 cm), 1 nóż do sera (18,5 cm), razem 56 sztuk

Puncowanie: NORBLIN I Ska BM