7,000.00 zł
SPRZEDAŻ NIEWOLNICY, 2 poł. XIX w.
Marmur, polichromia; wys. 54 cm
Sygnowany: A. Umgeher; 7793 XVI 15
Cena wywoławcza 7000
Estymacja 9000 – 10000
Aukcja 196 10.10.2020