TALERZ, Niemcy, XVIII w.

590.00

Cyna, śr. 29 cm

Na kołnierzu wyryte: Kirst an Hosil 9863

Puncowanie: trzy kartusze: z dłonią, z różą nad literą X, z literami CGR nad ptakiem