163. JÓZEF PIŁSUDSKI, Polska, ok. 1935

5,000.00

Drewno; 103 x 60 cm

Sygnowany: K J

Stan: otwory po owadach, uzupełnienia, ubytki

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 6000 – 7000

Aukcja 195, 14.09.2009