BRANSOLETKA I PIERŚCIEŃ, 2 poł. XX w.

1,003.00

Srebro, próba 925, markazyty, czarny onyks

waga całk. 42,2 g, bransoletka dł.20 cm, pierścionek rozmiar 16,5 mm, dł. 30 mm

Puncowanie: 925, głowa w chuście w prawo – polska punca pomocnicza stosowana od 1963 r.