025. E. CALEMEBA

1,500.00

TRUSKAWKI, XIX/XX w.

Olej, płótno; 44,5 x 21,5 cm

Sygnowany p.d.; E. Calemeba

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 194, 25.07.2020