TALERZ Z RÓŻOWYM KOŁNIERZEM, Rosja, Moskwa, Aleksander Popow, poł. XIX w.

1,200.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 22,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: AП, czarna farbą naszkliwnie: 52