Józef ŁĄCKI

3,088.62

PRZED BALEM, 1991

Olej, płótno; 61,5 x 46 cm

Sygnowany l.d.: J. Łącki 91

Józef ŁĄCKI

ur. 1944

Ukończył studia na Wydziale Malarstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom w Pracowni prof. J. Studnickiego w 1970 r, uprawia malarstwo sztalugowe, pejzaż, martwą naturę, kompozycje kwiatowe oraz sceny rodzajowe.